Breadcrumbs

Strona startowa

Logowanie

Zwierzaki- cudaki - liściaki w kolorach jesieni

 Zwierzaki liściaki

Taki tytuł miał konkurs skierowany do uczniów klas I-III polegający na przygotowaniu pracy przestrzennej z wykorzystaniem dowolnych darów jesieni. Dostarczono ponad dwadzieścia prac. Na początku listopada 2020 roku jury zdecydowało o przyznaniu wszystkim uczestnikom drobnych upominków, z kolei autorzy najciekawszych prac otrzymali równorzędne nagrody. Za udział w konkursie serdecznie dziękujemy.

 
Święto Pluszowego Misia w PP2

 Święto Pluszowego Misia

25 listopada wszystkie misie na całym świecie obchodzą swoje święto. W tym dniu przedszkolaki z naszego przedszkola uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia.

Więcej…
 
Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka

Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka

„Wielka sprawa – nasze prawa”
20 listopada to data związana z podpisaniem najważniejszego dokumentu gwarantującego prawa wszystkim dzieciom – Konwencji o prawach dziecka. W przedszkolu zapoznaliśmy się z głównymi prawami naszych maluszków. Celem zajęć związanych z tym dniem było kształtowanie u dzieci świadomości posiadania własnych praw, a także wyzwalanie spontanicznej radości poprzez zabawę, która towarzyszy nam codziennie ????

 
Dzień w przedszkolu

Dzień w przedszkolu

Każdy dzień w naszym przedszkolu sprawia, iż dzieci są radosne oraz zadowolone. Nasze maluszki angażują się bardzo chętnie w różne zajęcia: prace plastyczne, zabawy muzyczno – ruchowe, sensoryczne, gry i zabawy stolikowe, zajęcia dodatkowe i wiele innych. Doskonale potrafią zorganizować sobie także czas wolny przeznaczony na zabawy swobodne w kącikach tematycznych.

Więcej…
 
Ślubujemy - 22.10.2020

 Ślubowanie 2020

Jedną z piękniejszych uroczystości odbywających się w naszej szkole jest przyjęcie najmłodszych w poczet uczniów. Ślubowanie i pasowanie na ucznia pierwszej klasy jest bardzo ważnym momentem w życiu dziecka, jak również w życiu każdego rodzica. Niestety z uwagi na panującą sytuację pandemiczną, w tym roku szkolnym uroczystość w naszej szkole wyglądała nieco inaczej niż zwykle, bez udziału rodziców oraz gości.

Więcej…
 
Warsztaty ekologiczne w przedszkolu

Warsztaty ekologiczne

Ochrona powietrza - pod tym hasłem w naszym przedszkolu odbyły się kolejne warsztaty ekologiczne. Ich celem było budowanie świadomości ekologicznej i podnoszenie wiedzy przedszkolaków na temat jakości powietrza oraz rozwijanie wrażliwości na problemy środowiska przyrodniczego.

Więcej…
 
E-DZIENNIK INSTRUKCJA

Szanowni Państwo!

Poniżej znajduje się instrukcja tworzenia konta w systemie UONET +.

INSTRUKCJA

 
Uwaga, jesienny konkurs!

Konkurs jesienny

Zapraszamy uczniów klas I-III do udziału w konkursie plastycznym, którego tematem są ludziki, stworki, zwierzęta, cudaki jesienne. Prace w formie przestrzennej z wykorzystaniem darów jesieni, materiałów  plastycznych  lub recyklingowych należy dostarczyć do 10 listopada. Szczegółowy regulamin konkursu jest dostępny u wychowawców klas I-III oraz na szkolnej tablicy informacyjnej.

 
Zawieszenie zajęć stacjonarnych

Zawieszenie zajęć stacjonarnych

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!
W związku z decyzją MEN od 26 października do 8 listopada 2020 r. w klasach IV - VIII zostają zawieszone zajęcia stacjonarne. Zajęcia prowadzone będą w trybie zdalnym na platformie MC Teams zgodnie z obowiązującym planem.
Do rodziców uczniów klas IV – VIII została wysłana wiadomość dotycząca nauki zdalnej. Prosimy o zapoznanie się z nią.
Przedszkola i klasy 0 - III pracują w systemie stacjonarnym. Dowód i odwóz pozostają bez zmian.

 
Dzień Edukacji Narodowej

W tym roku szkolnym, ze względu na pandemię, nie odbyła się tradycyjna akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Aby nie zapomnieć  o tym uroczystym dniu, na szkolnym korytarzu pojawiła się dekoracja z sentencjami o nauce i nauczycielach. Uczniowie z kolei, w imieniu swoim i rodziców, jak co roku, podziękowali wszystkim pracownikom szkoły  za trud  włożony w edukację , wychowanie i opiekę, wręczając kwiaty i składając życzenia.

 
Zdrowe owoce w przedszkolu

 Zdrowe owoce

Smaczne śliwki i jabłuszka wędrują z buzi do brzuszka. Smaczne są i bardzo zdrowe gruszki i jabłka surowe. Jedzą je Zosia i Witek, ale tylko te umyte.
W pierwszym tygodniu października rozpoczęliśmy tematykę, pt. „Jesień w sadzie”. Rozmawialiśmy o owocach, m.in. dlaczego powinno się je jeść, rozpoznawaliśmy wybrane owoce po wyglądzie, kształcie, smaku, a także wyjaśniliśmy znaczenie słowa sad.Dzieci przyniosły do przedszkola owoce, a także wykonały pracę plastyczną, zgodną z tematyką zajęć.

 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 4 z 21
Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości