Breadcrumbs

Strona startowa

Logowanie

Dzień Chłopaka w przedszkolu

Dzień Chłopaka w przedszkolu

30 września w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Był to dzień pełen wrażeń, radości i dobrej zabawy. Dziewczynki wraz z paniami zaśpiewały chłopcom „Sto lat”, złożyły im życzenia i wręczyły upominki zakupione przez rodziców.

Więcej…
 
Miód i pszczoły w przedszkolu

Miód i pszczoły w przedszkolu

Kolejne warsztaty, które odbyły się w naszym przedszkolu cieszyły się wielkim zainteresowaniem naszych maluszków. Dzieci były bardzo zaciekawione, słuchały uważnie oraz z radością brały udział w zabawach i konkurencjach.

Więcej…
 
Dzień Przedszkolaka

Dzień Przeszkolaka

23 września świętowaliśmy Dzień Przedszkolaka, który przypada tak naprawdę na 20 września. Od samego rana dzieci przyszły radosne i w dobrych nastrojach. Święto przedszkolaków rozpoczęliśmy od zaśpiewania piosenki pt. „Jestem sobie przedszkolaczek” oraz porannych zabawa z chustą animacyjną.

Więcej…
 
Warsztaty ekologiczne w przedszkolu

Warsztaty ekologiczne

„Jestem eko klientem” – to hasło przewodnie warsztatów, które odbyły się w naszym przedszkolu. Dzieci dowiedziały się wielu ciekawych rzeczy. Poznały ekologiczne zasady robienia zakupów (wybieranie ekologicznych toreb czy produktów pakowanych ekologicznie), a także zapoznały się z segregowaniem odpadów do właściwych pojemników. Przedszkolaki podsumowały nabytą wiedzę w formie zabawy z przyporządkowywaniem produktów do odpowiednich oznakowań.

 
Przedszkolaki witają jesień

Przedszkolaki witają jesień

22 września dzieci z Punktu Przedszkolnego 2 powitały nadchodzącą porę roku - JESIEŃ. Dzieci wysłuchały bajki o Pani Jesieni, poznały jej charakterystyczne cechy. Wzięły również udział w różnych zabawach ruchowych, tańczyły w rytm muzyki, rozwiązywały ciekawe zadania. Na koniec wykonały pracę plastyczną związaną z tematyką jesienną. Panią Jesień powitaliśmy w radosnym nastroju :-)

 
Przedszkolaki i Dzień Kropki

Przedszkolaki i Dzień Kropki

15 września to Międzynarodowy Dzień Kropki – święto kreatywności, odwagi i zabawy, które obchodziliśmy także w naszym przedszkolu. Już od samego rana odkrywaliśmy talenty dzieci oraz wspólnie się bawiliśmy. Rozmawialiśmy o tym, co przedszkolaki lubią najbardziej robić, a także rozwijaliśmy wyobraźnię poprzez różne prace plastyczne. Nie zabrakło również kropek na ubrankach maluszków.

Więcej…
 
Dzień Kropki

 Dzień Kropki

15 września obchodziliśmy Dzień Kropki. Choć brzmi to tajemniczo, Międzynarodowy Dzień Kropki obchodzony jest w szkołach i przedszkolach na całym świecie. To dzień kreatywności, talentu i wiary we własne możliwości, tkwiące w każdym nawet najmniejszym człowieku.

 
Konkurs "Polska smakuje na wakacjach"

Konkurs - Polska smakuje na wakacjach

Zachęcamy do udziału w konkursie literackim „Polska smakuje na wakacjach” organizowanym przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa.
Zadanie polega na napisaniu opowiadania – wakacyjnej historii, w której motywem przewodnim będzie polski lokalny produkt tradycyjny lub polska potrawa regionalna z regionu odwiedzonego podczas wakacji.

Więcej…
 
Komunikat

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

Prosimy o zapoznanie się procedurami i regulaminami funkcjonowania naszej placówki w czasie zagrożenia epidemicznego.
Są one umieszczone w zakładce Dla rodziców - Procedury bezpieczeństwa.

 

 
Bezpieczny powrót do szkoły

 

 
Podręczniki do religii na rok szkolny 2020/2021

Wykaz podręczników

W związku z wdrażaniem nowej Podstawy Programowej katechezy Kościoła katolickiego w Polsce w roku szkolnym 2020/2021 w klasach 0, I i V na lekcjach religii będą obowiązywać nowe  podręczniki z ćwiczeniami składające się z 2 części.

 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 5 z 21
Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości