Breadcrumbs

Strona startowa

Logowanie

Informacja

Bilans wraz z informacją dodatkową za 2019 rok, rachunek strat i zysków oraz zestawienie zmian w funduszu jednostki Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Drużbicach zostały zamieszczone na stronie BIP Urzędu Gminy w Drużbicach

 
Matematyka z flagą w tle

Matematyka z flagą w tle

Matematyczne zmagania dotyczące naszych barw narodowych uczniowie zakończyli wywieszeniem flag.

 
Oferta edukacyjna szkół ponadpodstawowych woj. łódzkiego

INFORMATOR 2020

 
Zasady rekrutacji do szkół ponadpodstawowych

Zasady rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021


Zarządzenie ŁKO w sprawie wykazu zawodów wiedzy, artystycznych i sportowych, które mogą być wymienione na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej.

 

 

 
Z czym rymuje się cień?

Z czym rymuje się cień

Zabawy piątoklasistów z rymami i cieniem przyniosły bardzo ciekawe efekty.
Zapraszamy do galerii.

 
KONKURS RECYTATORSKI

 
Majowe święta

 
Telefon zaufania

Szanowni Rodzice!
20 kwietnia 2020 r. samorząd województwa łódzkiego uruchomił Regionalny Interwencyjny Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży. Na telefony od młodych ludzi czekają specjaliści: psychologowie, psychoterapeuci, osoby specjalizujące się w interwencjach kryzysowych.  Wsparcie można uzyskać dzwoniąc na numer: 726 611 611 w godzinach 12.00 – 20.00.

Więcej…
 
Pedagog radzi

Drodzy Rodzice!
Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Bełchatowie na stronie http://www.pppbelchatow.bai.pl zachęca do zapoznawania się z zamieszczanymi na bieżąco materiałami w zakładkach „Materiały dla rodziców I” i "Materiały dla rodziców II. Znajdziecie tam Państwo szereg artykułów z zakresu pomocy psychologiczno -pedagogicznej, w tym logopedycznej do wykorzystania w samodzielnej pracy z dzieckiem w domu.

Więcej…
 
Domowa świetlica

Domowa świetlica

Drodzy Rodzice i Uczniowie!!!

Zajrzyjcie tu do nas, bardzo Was prosimy!

Od teraz domową świetlicę dla Was tworzymy.

Pełno tam pomysłów, rozrywki też wiele,

bo tęsknią za Wami ze świetlicy nauczyciele!

Świetlica szkolna pragnie wspierać rodziców i pomóc wypełnić dzieciom czas spędzony w domu. Na tablicy Domowa świetlica zamieszczane są propozycje rozwijania zainteresowań, poszukiwania hobby, ciekawego spędzania wolnego czasu. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie tutaj dla siebie coś interesującego. Jeśli chcielibyście współtworzyć tę tablicę lub dzielić się z innymi formami spędzania wolnego czasu, proszę pisać na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 
Ziemia żyje

Ziemia żyje

22 kwietnia Ziemia obchodzi swoje święto. Od wielu lat społeczność naszej szkoły podejmowała z tej okazji różne inicjatywy.
W tym roku, z wiadomych powodów, nie jest to możliwe. Jednak nie do końca. Nawet przebywając w domach możemy pokazać, że Ziemia mimo wszystko żyje i budzi się z uśpienia. Możemy dostrzec to, co często nam umykało lub nie zwracaliśmy na to uwagi.
Zapraszamy do galerii  - zdjęcia wykonali uczniowie klasy V a.

 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 7 z 21
Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości