Breadcrumbs

Strona startowa

Logowanie

MDJO w naszej szkole

MDJO w naszej szkole

Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego to święto ustanowione prze UNESCO i obchodzone 21 lutego. Ma ono za zadanie przypomnieć wszystkim narodom, jak ważny jest szacunek do języka ojczystego i dbałość o jego przetrwanie. Uczniowie klas IV-VI naszej szkoły w tym roku włączyli się do zabawy.

Więcej…
 
Zawód, nauka, pasja PDF Drukuj

Zawód, nauka, pasja

W czwartek, 20 lutego uczniowie klas VIII i VII  mogli zapoznać się z ofertą kształcenia Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Bełchatowie. Wydarzenie odbyło się pod hasłem „Zawód, nauka, pasja”. Interaktywne lekcje, prezentacja multimedialna „Dlaczego warto kształcić się w technikum?”, turnieje i konkursy, stoiska promujące poszczególne profile kształcenia to tylko niektóre punkty dnia otwartego. Swoje stoiska przygotowały także firmy i instytucje współpracujące ze szkołą.

 
Dzień Kota w PPM

Dzień Kota

„Miauczy kotek: miau, miau, miau, z dziećmi się przywitać chciał”- tą rymowanką rozpoczęliśmy 20 lutego w naszym przedszkolu „Światowy Dzień Kota”, który tak naprawdę przypada na dzień 17 lutego. Już od rana dzieci kolorowały sylwety różnych kotków oraz przedstawiały swoje maskotki, podśpiewując piosenkę „Kotki dwa”.

Więcej…
 
Dzień Babci i Dziadka w PPM

Dzień Babci i Dziadka

Dziadkowie dają bezwarunkową miłość, dobroć, cierpliwość, poczucie humoru, komfort, lekcje życia oraz co najważniejsze – ciasteczka.
Rudolph Giuliani
19 lutego w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Nasi najważniejsi goście czekali z niecierpliwością na występ swoich pociech.

Więcej…
 
Walentynki w PPM

Walantynki w PPM

W dniu świętego Walentego nic nie może dziać się złego, nikt nie może się dziś złościć, bo dziś nadszedł dzień miłości... Mamy dzisiaj Walentynki święto chłopca i dziewczynki...

14 lutego to wyjątkowy dzień również dla dzieci z Przedszkolnego Punktu Marzeń. Przedszkolaki z zainteresowaniem wysłuchały wiersza oraz zapoznały się z tradycją walentynkową.

Więcej…
 
Okładka ulubionej lektury

Okładka ulubionej lektury

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Bosko w Celinach jest organizatorem kolejnego ogólnopolskiego konkursu plastycznego, do którego przystąpili nasi uczniowie. Celem konkursu było wprowadzenie dzieci w świat wartości estetycznych, rozwijanie i kształtowanie wyobraźni plastycznej, a także promowanie czytelnictwa.

Więcej…
 
Bo kabaret śmiesząc - uczy

Bo kabaret śmiesząc - uczy

11 lutego w Przedszkolnym Punkcie Marzeń mieliśmy zaszczyt gościć aktorów łódzkiego teatru „Psikus” z przedstawieniem pt. „Śmiechowisko”. Dzieci z zaciekawieniem oglądały widowisko, przedstawione w formie kabaretu z elementami iluzji.

Więcej…
 
Mityng LA w Atlas Arenie PDF Drukuj

Mityng LA

11 lutego 2020 r. uczniowie z naszej szkoły pod opieką p. M. Kulik, p. B. Krzyżańskiej oraz p. I. Zatorskiej udali się do Atlas Areny w Łodzi na mityng lekkoatletyczny ORLEN CUP 2020. Uczniowie mieli okazję zobaczyć wiele gwiazd lekkiej atletyki m. in. Kamilę Lićwinko, Konrada Bukowieckiego i Pawła Wojciechowskiego.

Więcej…
 
Przedszkolaki i kotka Dorotka

Przedszkolaki i kotka Dorotka

10 lutego przedszkolaki w towarzystwie uczniów klas 0-3 obejrzały przedstawienie teatralne pt. „Kotka Dotka i jej przygody”. Pomimo problemów technicznych przedstawienie się odbyło, a dzieci z ogromnym zainteresowaniem śledziły losy chorego kotka, który szukał pomocy.

Więcej…
 
REKRUTACJA

Harmonogram czynności w postępowaniu rekrutacyjnym na rok szkolny 2020/2021 do oddziałów przedszkolnych i innych form wychowania przedszkolnego

Harmonogram czynności w postępowaniu rekrutacyjnym na rok szkolny 2020/2021 do klas pierwszych szkół podstawowych

 
Zmierzyli się z tekstami św. Mateusza

Konkurs Wiedzy Biblijnej

3 lutego 2020 roku uczniowie naszej szkoły (wyłonieni w eliminacjach szkolnych) Weronika Kołodziej, Maja Ratalewska i Łukasz Tulejski uczestniczyli w etapie diecezjalnym XIV Konkursu Wiedzy Biblijnej  pt. „Ewangelia według św. Mateusza”.

 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 9 z 19
Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości