Breadcrumbs

Strona startowa Punkt Przedszkolny 2 Dzień PrzedszkolakaDzień Przedszkolaka

Dzień Przeszkolaka

23 września świętowaliśmy Dzień Przedszkolaka, który przypada tak naprawdę na 20 września. Od samego rana dzieci przyszły radosne i w dobrych nastrojach. Święto przedszkolaków rozpoczęliśmy od zaśpiewania piosenki pt. „Jestem sobie przedszkolaczek” oraz porannych zabawa z chustą animacyjną.

Następnie dzieci uczestniczyły w zabawach muzyczno – ruchowych z balonami oraz integracyjnych. Nie obyło się również bez słodkiej niespodzianki z okazji święta naszych maluszków. Po chwili wytchnienia dzieci z wielką przyjemnością przystąpiły do zabawy z ulubioną „gąsienicą” (tunelem). Na koniec otrzymały medale dzielnych i wesołych przedszkolaków. Ten dzień z pewnością zapamiętamy na długo :)

 

 
Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości