Breadcrumbs

Strona startowa Akcje - programy Sprawdź siebie!Sprawdź siebie!

 Dyktando

Z okazji przypadającego w niedzielę, 21 lutego, Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego Miejska Biblioteka Publiczna w Przasnyszu oraz portal Dyktanda.pl zapraszają do udziału w  II Dyktandzie Przasnyskim. Wydarzenie odbędzie się za pośrednictwem Internetu.


Już teraz można zarejestrować się do odpowiedniej kategorii na stronie https://dyktanda.pl/dyktanda/ii-dyktando-przasnyskie-dla-wszystkich.
II Dyktando Przasnyskie rozpocznie się o godzinie 16:00 (21 lutego 2021 r.). Każdy uczestnik będzie miał 20 minut na uzupełnienie specjalnie przygotowanego tekstu. Oceniana będzie poprawność udzielanych odpowiedzi oraz czas - im krótszy, tym lepiej. Z tego powodu dobrze jest wcześniej przećwiczyć sposób rozwiązywania dyktand online, rozwiązując kilka spośród tysięcy dyktand dostępnych w portalu Dyktanda.pl.
Zachęcamy do zabawy!

 

 
Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości