Breadcrumbs

Strona startowa Akcje - programyRodacy - bohaterom PDF Drukuj Email

Rodacy - bohaterom

W grudniu siódmoklasiści naszej szkoły przystąpili do akcji „Rodacy Bohaterom – Paczka dla Polskiego Kombatanta na Kresach”. Zadaniem uczniów było przeprowadzenie w szkole zbiórki produktów żywnościowych, z których następnie zostały przygotowane paczki i wysłane do naszych rodaków. Akcja spotkała się z pozytywnym odzewem społeczności szkolnej.

Więcej…
 
Lekkoatletyka dla każdego PDF Drukuj Email

Lekkoatletyka dla każdego

W  ramach projektu Polskiego Związku Lekkiej Atletyki i Ministerstwa Sportu i Turystyki,  16 listopada 2017 r. odbył się Szkolny Event Lekkoatletyczny. W zajęciach brały udział dzieci z oddziałów zerowych, a także uczniowie klas I-III. Każda grupa tworzyła odrębną drużynę i pod okiem trenerów zostały przeprowadzone wyścigi lekkoatletyczne, które miały na celu wykazać szybkość, zwinność i sprawność fizyczną uczestników. Wszyscy ukończyli biegi z przeszkodami i otrzymali pamiątkowe dyplomy.

 
EVENT LEKKOATLETYCZNY PDF Drukuj Email

 
Dzien Papieski PDF Drukuj Email

Dzień Papieski

8 października 2017 r. obchodziliśmy XVII Dzień Papieski pod hasłem: „Idźmy naprzód z nadzieją”. Uczniowie naszej szkoły włączyli się w obchody tego dnia prezentując w kościele parafialnym św. Rocha w Drużbicach montaż słowno – muzyczny przybliżający nauczanie papieża Jana Pawła II. Wolontariusze Szkolnego Koła Caritas przed świątynią parafialną rozprowadzali „papieskie kremówki”, a także zbierali ofiary przeznaczone na Fundusz Dzieło Nowego Tysiąclecia.

 
Informacja PDF Drukuj Email

 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 8 z 33
Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości