Breadcrumbs

Strona startowa Akcje - programyWitraż pozytywnej energii PDF Drukuj Email

Witraż pozytywnej energii

Uczniowie klasy VI a wraz z wychowawczynią w maju przystąpili do realizacji ogólnopolskiego projektu edukacyjnego „Porcja Pozytywnej Energii”. Celem programu jest edukacja i kształtowanie u dzieci właściwych nawyków żywieniowych. Częścią programu był konkurs polegający na wykonaniu pracy plastycznej przez uczniów i zorganizowaniu wystawy na terenie szkoły.

Więcej…
 
TAK, POMAGAM! - kolejny raz PDF Drukuj Email

TAK, POMAGAM!

W sobotę, 25 marca 2017 roku wolontariusze z Szkolnego Koła Caritas działającego w naszej szkole włączyli się w ogólnopolską akcję Zbiórki Żywności Caritas. To już dwunasta zbiórka, w której uczestniczy Archidiecezja Łódzka, a piąta z naszym udziałem. Zebraliśmy łącznie 215,3 kg żywności. Artykuły spożywcze trafiły do Caritas Archidiecezji Łódzkiej,  a także potrzebujących z Parafii św. Rocha w Drużbicach i mieszkujących na terenie naszej gminy.

Więcej…
 
Na Balu Szkolnych Kół Caritas PDF Drukuj Email

Na Balu Szkolnych Kół Caritas

28 lutego 2017 r. wolontariusze Szkolnego Koła Caritas wraz z opiekunami wzięli udział w XI Balu Szkolnych Kół Caritas organizowanym przez Caritas Archidiecezji Łódzkiej. W tym roku uczestnicy balu mieli za zadanie przebrać się za Indian. Wzięliśmy to sobie do serca i upodobniliśmy się do rdzennych mieszkańców Ameryki Północnej, za co zostaliśmy wyróżnieni w kategorii: najlepszy strój.

Więcej…
 
Dbamy o leśnych przyjaciół PDF Drukuj Email

Dbamy o leśnych przyjaciół

15 lutego 2017 r. leśne zwierzaki z lasu w Głupicach otrzymały kolejną porcję smakołyków. Tym razem zadbali o to uczniowie klas piątych, którzy pod czujnym okiem zaprzyjaźnionych myśliwych wyłożyli karmę do paśników. W słoneczny, zimowy dzień przyjaciele zwierząt z przyjemnością wędrowali przez ośnieżony las, wypatrywali śladów jego mieszkańców i dotleniali się wdychając czyste, rześkie powietrze.  

 
Dokarmiamy zwierzęta PDF Drukuj Email

Dokarmiamy zwierzęta

15 grudnia szóstoklasiści wraz z wychowawczyniami p. M. Stachurską i p. I. Jagusiak oraz myśliwymi  udali się do lasu w Głupicach z dużą porcją smakołyków dla leśnych przyjaciół. Uczniowie mogli znów podziwiać piękno tutejszego lasu, a na zakończenie wyprawy wszyscy zostali obdarowani przez myśliwych słodyczami. Lecz i myśliwi nie odeszli z pustymi rękami, gdyż „klasowy Mikołaj” obdarował ich bożonarodzeniowymi prezentami w postaci ślicznych orzechowych reniferków.

Natalia Szumigaj

 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 9 z 33
Naszą witrynę przegląda teraz 4 gości