Breadcrumbs

Strona startowa Akcje - programyTak, pomagam! - 2016 PDF Drukuj Email

Tak, pomagam!

W sobotę, 10 grudnia 2016 roku, Caritas Archidiecezji Łódzkiej zorganizowała kolejną, jedenastą zbiórkę żywności w ramach Zbiórki Żywności Caritas w Polsce. Podczas akcji wolontariusze ze Szkolnego Koła Caritas działającego przy Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Drużbicach zbierali artykuły spożywcze z długim terminem przydatności oraz łatwe w przechowywaniu, takie jak: herbata, mleko, napoje, mąka, cukier, makaron, ryż, płatki kukurydziane, konserwy, olej, bakalie oraz słodycze dla najmłodszych.

Więcej…
 
Umiemy pływać PDF Drukuj Email

Umiemy pływać

 

Od 21 września do 9 grudnia jeździliśmy z klasą 3b na pływalnię „Oceanik” w Tuszynie. Wyjazdy odbywały się w ramach projektu „Umiem Pływać”. Naukę pływania prowadziło dwóch instruktorów. Na początku ćwiczyliśmy w płytkim basenie z pomocą desek i „makaronów”, później przyszedł czas na głęboką wodę. Było też sporo zabawy.

Więcej…
 
Pomagając, zmieniamy czyjeś życie na lepsze PDF Drukuj Email

Prośba o wsparcie

Pani Maria Kowalska, emerytowany pracownik naszej szkoły, jest osobą niewidomą. Niepełnosprawność uniemożliwia jej samodzielne funkcjonowanie. Szansą na poprawę jakości życia p. Marii jest leczenie okulistyczne, jednak jego koszt przekracza jej możliwości finansowe.
Pomóc można przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon, której podopieczną jest p. Kowalska. Więcej informacji na temat możliwości udzielenia wsparcia p. Marii można znaleźć tutaj.
Warto pomagać, bo można tym zmienić czyjeś życie na lepsze.

Więcej…
 
Śniadanie daje moc! PDF Drukuj Email

Śniadanie daje moc!

Już po raz drugi uczniowie naszej szkoły mogli włączyć się do akcji promującej zdrowe śniadania. W tym roku, do projektu dołączyli uczniowie klas IIa i IIb, którzy pod okiem swoich wychowawczyń przygotowali przepyszne kanapki.

Więcej…
 
Warsztaty ekologiczne w lesie łagiewnickim PDF Drukuj Email

Warsztaty ekologiczne w lesie łagiewnickim

W tym roku szkolnym nasza szkoła bierze udział w projekcie ekologicznym, pt. „Poznaję i chronię - edukacja ekologiczna w ZSP Drużbice”. Dzięki temu, uczniowie klas drugich pojechali na wycieczkę do lasu łagiewnickiego w Łodzi.

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 10 z 33
Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości