Breadcrumbs

Strona startowa Punkt Przedszkolny 2Punkt Przedszkolny 2
Zdrowe owoce w przedszkolu

 Zdrowe owoce

Smaczne śliwki i jabłuszka wędrują z buzi do brzuszka. Smaczne są i bardzo zdrowe gruszki i jabłka surowe. Jedzą je Zosia i Witek, ale tylko te umyte.
W pierwszym tygodniu października rozpoczęliśmy tematykę, pt. „Jesień w sadzie”. Rozmawialiśmy o owocach, m.in. dlaczego powinno się je jeść, rozpoznawaliśmy wybrane owoce po wyglądzie, kształcie, smaku, a także wyjaśniliśmy znaczenie słowa sad.Dzieci przyniosły do przedszkola owoce, a także wykonały pracę plastyczną, zgodną z tematyką zajęć.

 
Dzień Chłopaka w przedszkolu

Dzień Chłopaka w przedszkolu

30 września w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Był to dzień pełen wrażeń, radości i dobrej zabawy. Dziewczynki wraz z paniami zaśpiewały chłopcom „Sto lat”, złożyły im życzenia i wręczyły upominki zakupione przez rodziców.

Więcej…
 
Miód i pszczoły w przedszkolu

Miód i pszczoły w przedszkolu

Kolejne warsztaty, które odbyły się w naszym przedszkolu cieszyły się wielkim zainteresowaniem naszych maluszków. Dzieci były bardzo zaciekawione, słuchały uważnie oraz z radością brały udział w zabawach i konkurencjach.

Więcej…
 
Dzień Przedszkolaka

Dzień Przeszkolaka

23 września świętowaliśmy Dzień Przedszkolaka, który przypada tak naprawdę na 20 września. Od samego rana dzieci przyszły radosne i w dobrych nastrojach. Święto przedszkolaków rozpoczęliśmy od zaśpiewania piosenki pt. „Jestem sobie przedszkolaczek” oraz porannych zabawa z chustą animacyjną.

Więcej…
 
Warsztaty ekologiczne w przedszkolu

Warsztaty ekologiczne

„Jestem eko klientem” – to hasło przewodnie warsztatów, które odbyły się w naszym przedszkolu. Dzieci dowiedziały się wielu ciekawych rzeczy. Poznały ekologiczne zasady robienia zakupów (wybieranie ekologicznych toreb czy produktów pakowanych ekologicznie), a także zapoznały się z segregowaniem odpadów do właściwych pojemników. Przedszkolaki podsumowały nabytą wiedzę w formie zabawy z przyporządkowywaniem produktów do odpowiednich oznakowań.

 
« PoczątekPoprzednia12345678NastępnaOstatnie »

Strona 1 z 8
Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości