Breadcrumbs

Strona startowa WydarzeniaDzień Kropki

 Dzień Kropki

15 września obchodziliśmy Dzień Kropki. Choć brzmi to tajemniczo, Międzynarodowy Dzień Kropki obchodzony jest w szkołach i przedszkolach na całym świecie. To dzień kreatywności, talentu i wiary we własne możliwości, tkwiące w każdym nawet najmniejszym człowieku.

 
Ziemia żyje

Ziemia żyje

22 kwietnia Ziemia obchodzi swoje święto. Od wielu lat społeczność naszej szkoły podejmowała z tej okazji różne inicjatywy.
W tym roku, z wiadomych powodów, nie jest to możliwe. Jednak nie do końca. Nawet przebywając w domach możemy pokazać, że Ziemia mimo wszystko żyje i budzi się z uśpienia. Możemy dostrzec to, co często nam umykało lub nie zwracaliśmy na to uwagi.
Zapraszamy do galerii  - zdjęcia wykonali uczniowie klasy V a.

 
Piotrków Trybunalski znamy jak własną kieszeń! Email

Piotrków Trybunalski znamy jak własną kieszeń

W dniach 21 – 22 lutego drużyna z naszej szkoły wywalczyła I miejsce w grze terenowej po Piotrkowie Trybunalskim. Gra była jednym z zadań XVIII Piotrkowskiego Zlotu Turystycznego PTSM organizatorem, którego było III LO im. Juliusza Słowackiego w Piotrkowie Trybunalskim.

Więcej…
 
MDJO w naszej szkole

MDJO w naszej szkole

Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego to święto ustanowione prze UNESCO i obchodzone 21 lutego. Ma ono za zadanie przypomnieć wszystkim narodom, jak ważny jest szacunek do języka ojczystego i dbałość o jego przetrwanie. Uczniowie klas IV-VI naszej szkoły w tym roku włączyli się do zabawy.

Więcej…
 
Zawód, nauka, pasja PDF Drukuj Email

Zawód, nauka, pasja

W czwartek, 20 lutego uczniowie klas VIII i VII  mogli zapoznać się z ofertą kształcenia Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Bełchatowie. Wydarzenie odbyło się pod hasłem „Zawód, nauka, pasja”. Interaktywne lekcje, prezentacja multimedialna „Dlaczego warto kształcić się w technikum?”, turnieje i konkursy, stoiska promujące poszczególne profile kształcenia to tylko niektóre punkty dnia otwartego. Swoje stoiska przygotowały także firmy i instytucje współpracujące ze szkołą.

 
Kolejny Rajd z Mikołajem Email

Rajd z Mikołajem

W sobotę, 11 stycznia uczennice naszej szkoły: Zuzanna Buczyńska, Zuzanna Nowak, Wiktoria Świątkowska, Aleksandra Łuczyńska, Nadia Mikulska, Weronika Trajdos, Anna Famulska, Weronika Dziedziczak, Dominika Piestrzyńska oraz absolwentki: Julita Marciniak, Martyna Gajda i Marta Gajecka uczestniczyły Noworocznym Rajdzie z Mikołajem w Dłutowie.

Więcej…
 
Wigilia w klasie I

Wigilia w klasie I

Dzielenie się opłatkiem, składanie sobie życzeń, wspólne śpiewanie kolęd, spożywanie świątecznych przysmaków... W takiej atmosferze przebiegała wigilia w klasie I w dniu 19 grudnia. Przy odświętnie nakrytym stole uczniowie zapomnieli o troskach i w radosnym nastroju integrowali się oraz kultywowali tradycje związane z Bożym Narodzeniem.

 
Nad światem cicha noc

Nad światem cicha noc

Święta Bożego Narodzenia to czas niezwykły. W tym roku w ich atmosferę wprowadzili nas uczniowie klasy III pod kierunkiem pani Joanny Adamczyk i pani Wiesławy Sikory-Świętosławskiej.

Więcej…
 
Zabawa na lodowisku

Zabawa na lodowisku

17 grudnia klasy VIII i VII pojechały na lodowisko do PCS w Bełchatowie. Pobyt na lodzie trwał aż 2 godziny, więc każdy z pewnością mógł się wyszaleć. Większości doskonale szła jazda na łyżwach, niektórzy poszli nawet o krok dalej i prezentowali swoje wyższe umiejętności jazdy na lodzie.

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 1 z 35
Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości