Breadcrumbs

Strona startowa

Logowanie

E-DZIENNIK INSTRUKCJA

Szanowni Państwo!

Poniżej znajduje się instrukcja tworzenia konta w systemie UONET +.

INSTRUKCJA

 
Uwaga, jesienny konkurs!

Konkurs jesienny

Zapraszamy uczniów klas I-III do udziału w konkursie plastycznym, którego tematem są ludziki, stworki, zwierzęta, cudaki jesienne. Prace w formie przestrzennej z wykorzystaniem darów jesieni, materiałów  plastycznych  lub recyklingowych należy dostarczyć do 10 listopada. Szczegółowy regulamin konkursu jest dostępny u wychowawców klas I-III oraz na szkolnej tablicy informacyjnej.

 
Zawieszenie zajęć stacjonarnych

Zawieszenie zajęć stacjonarnych

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!
W związku z decyzją MEN od 26 października do 8 listopada 2020 r. w klasach IV - VIII zostają zawieszone zajęcia stacjonarne. Zajęcia prowadzone będą w trybie zdalnym na platformie MC Teams zgodnie z obowiązującym planem.
Do rodziców uczniów klas IV – VIII została wysłana wiadomość dotycząca nauki zdalnej. Prosimy o zapoznanie się z nią.
Przedszkola i klasy 0 - III pracują w systemie stacjonarnym. Dowód i odwóz pozostają bez zmian.

 
Dzień Edukacji Narodowej

W tym roku szkolnym, ze względu na pandemię, nie odbyła się tradycyjna akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Aby nie zapomnieć  o tym uroczystym dniu, na szkolnym korytarzu pojawiła się dekoracja z sentencjami o nauce i nauczycielach. Uczniowie z kolei, w imieniu swoim i rodziców, jak co roku, podziękowali wszystkim pracownikom szkoły  za trud  włożony w edukację , wychowanie i opiekę, wręczając kwiaty i składając życzenia.

 
Zdrowe owoce w przedszkolu

 Zdrowe owoce

Smaczne śliwki i jabłuszka wędrują z buzi do brzuszka. Smaczne są i bardzo zdrowe gruszki i jabłka surowe. Jedzą je Zosia i Witek, ale tylko te umyte.
W pierwszym tygodniu października rozpoczęliśmy tematykę, pt. „Jesień w sadzie”. Rozmawialiśmy o owocach, m.in. dlaczego powinno się je jeść, rozpoznawaliśmy wybrane owoce po wyglądzie, kształcie, smaku, a także wyjaśniliśmy znaczenie słowa sad.Dzieci przyniosły do przedszkola owoce, a także wykonały pracę plastyczną, zgodną z tematyką zajęć.

 
Dzień Chłopaka w przedszkolu

Dzień Chłopaka w przedszkolu

30 września w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Był to dzień pełen wrażeń, radości i dobrej zabawy. Dziewczynki wraz z paniami zaśpiewały chłopcom „Sto lat”, złożyły im życzenia i wręczyły upominki zakupione przez rodziców.

Więcej…
 
Miód i pszczoły w przedszkolu

Miód i pszczoły w przedszkolu

Kolejne warsztaty, które odbyły się w naszym przedszkolu cieszyły się wielkim zainteresowaniem naszych maluszków. Dzieci były bardzo zaciekawione, słuchały uważnie oraz z radością brały udział w zabawach i konkurencjach.

Więcej…
 
Dzień Przedszkolaka

Dzień Przeszkolaka

23 września świętowaliśmy Dzień Przedszkolaka, który przypada tak naprawdę na 20 września. Od samego rana dzieci przyszły radosne i w dobrych nastrojach. Święto przedszkolaków rozpoczęliśmy od zaśpiewania piosenki pt. „Jestem sobie przedszkolaczek” oraz porannych zabawa z chustą animacyjną.

Więcej…
 
Warsztaty ekologiczne w przedszkolu

Warsztaty ekologiczne

„Jestem eko klientem” – to hasło przewodnie warsztatów, które odbyły się w naszym przedszkolu. Dzieci dowiedziały się wielu ciekawych rzeczy. Poznały ekologiczne zasady robienia zakupów (wybieranie ekologicznych toreb czy produktów pakowanych ekologicznie), a także zapoznały się z segregowaniem odpadów do właściwych pojemników. Przedszkolaki podsumowały nabytą wiedzę w formie zabawy z przyporządkowywaniem produktów do odpowiednich oznakowań.

 
Przedszkolaki witają jesień

Przedszkolaki witają jesień

22 września dzieci z Punktu Przedszkolnego 2 powitały nadchodzącą porę roku - JESIEŃ. Dzieci wysłuchały bajki o Pani Jesieni, poznały jej charakterystyczne cechy. Wzięły również udział w różnych zabawach ruchowych, tańczyły w rytm muzyki, rozwiązywały ciekawe zadania. Na koniec wykonały pracę plastyczną związaną z tematyką jesienną. Panią Jesień powitaliśmy w radosnym nastroju :-)

 
Przedszkolaki i Dzień Kropki

Przedszkolaki i Dzień Kropki

15 września to Międzynarodowy Dzień Kropki – święto kreatywności, odwagi i zabawy, które obchodziliśmy także w naszym przedszkolu. Już od samego rana odkrywaliśmy talenty dzieci oraz wspólnie się bawiliśmy. Rozmawialiśmy o tym, co przedszkolaki lubią najbardziej robić, a także rozwijaliśmy wyobraźnię poprzez różne prace plastyczne. Nie zabrakło również kropek na ubrankach maluszków.

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 5 z 22
Naszą witrynę przegląda teraz 15 gości