Breadcrumbs

Strona startowa

Logowanie

Majowe święta

 
Telefon zaufania

Szanowni Rodzice!
20 kwietnia 2020 r. samorząd województwa łódzkiego uruchomił Regionalny Interwencyjny Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży. Na telefony od młodych ludzi czekają specjaliści: psychologowie, psychoterapeuci, osoby specjalizujące się w interwencjach kryzysowych.  Wsparcie można uzyskać dzwoniąc na numer: 726 611 611 w godzinach 12.00 – 20.00.

Więcej…
 
Pedagog radzi

Drodzy Rodzice!
Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Bełchatowie na stronie http://www.pppbelchatow.bai.pl zachęca do zapoznawania się z zamieszczanymi na bieżąco materiałami w zakładkach „Materiały dla rodziców I” i "Materiały dla rodziców II. Znajdziecie tam Państwo szereg artykułów z zakresu pomocy psychologiczno -pedagogicznej, w tym logopedycznej do wykorzystania w samodzielnej pracy z dzieckiem w domu.

Więcej…
 
Domowa świetlica

Domowa świetlica

Drodzy Rodzice i Uczniowie!!!

Zajrzyjcie tu do nas, bardzo Was prosimy!

Od teraz domową świetlicę dla Was tworzymy.

Pełno tam pomysłów, rozrywki też wiele,

bo tęsknią za Wami ze świetlicy nauczyciele!

Świetlica szkolna pragnie wspierać rodziców i pomóc wypełnić dzieciom czas spędzony w domu. Na tablicy Domowa świetlica zamieszczane są propozycje rozwijania zainteresowań, poszukiwania hobby, ciekawego spędzania wolnego czasu. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie tutaj dla siebie coś interesującego. Jeśli chcielibyście współtworzyć tę tablicę lub dzielić się z innymi formami spędzania wolnego czasu, proszę pisać na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 
Ziemia żyje

Ziemia żyje

22 kwietnia Ziemia obchodzi swoje święto. Od wielu lat społeczność naszej szkoły podejmowała z tej okazji różne inicjatywy.
W tym roku, z wiadomych powodów, nie jest to możliwe. Jednak nie do końca. Nawet przebywając w domach możemy pokazać, że Ziemia mimo wszystko żyje i budzi się z uśpienia. Możemy dostrzec to, co często nam umykało lub nie zwracaliśmy na to uwagi.
Zapraszamy do galerii  - zdjęcia wykonali uczniowie klasy V a.

 
Wyniki rekrutacji

Listy dzieci przyjętych do punktów przedszkolnych oraz oddziału przedszkolnego w ZSP w Drużbicach

 
Jak zapisać dźwięki?

Jak zapisać dźwięki?

W każdym języku istnieją słowa, które naśladują odgłosy. Są to onomatopeje, czyli wyrazy dźwiękonaśladowcze. Według definicji onomatopeja to figura retoryczna polegająca na dobieraniu słów w taki sposób, aby naśladowały one dźwięki jakiegoś zjawiska albo oddawały ich brzmienie, np. szczekanie psa czy warkot silnika. Onomatopeje stosowane są nie tylko w poezji. Pojawiają się w naszych codziennych opowieściach. Zobaczmy, jak dźwięki towarzyszące nam na co dzień przedstawili na komiksowych kartach uczniowie klas piątych: Kacper Szczukocki, Michał Stępczyński, Igor Kaczewiak, Filip Koszela, Maciej Susmęd, Maja Rojek i Kacper Owczarek.


 
Życzenia - Wielkanoc 2020

 

 

 
2 kwietnia – Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

Autyzm - wystarczy zrozumieć

„Autyzm – wystarczy zrozumieć…”
Do pięknej i szlachetnej akcji dołączyły się również przedszkolaki z „Przedszkolnego Punktu Marzeń” na znak solidarnościi jedności z osobami cierpiącymi na autyzm – JESTEŚMY Z WAMI!
Nasi najmłodsi – jesteście wspaniali! Dziękujemy za przesłanie prac: Natalce i Lence, Miłoszkowi, Antosiowi, Iguni oraz Neli.

 
Tęcze maluchów

Tęcze maluchów

Kolorowe tęcze tworzą też przedszkolaki. Swoimi pracami pochwalili się: Nela, Karinka, Antoś i Miłosz.
Brawo maluchy!

 
Kolorowe tęcze

Kolorowe tęcze

Pierwsze prace już napływają! Kolorowe tęcze, które pojawiły się w oknach Waszych domów lub pojechały z rodzicami do pracy, przesłali: Natalka z „zerówki’, Ola z kl. II, Maja, Iza, Wiktoria, Filip i Maciej z Va, Igor i Kacper Sz. z Vb, Bruno i Kacper D. z VIa, Hania, Natalia, Natalia, Kinga K., Filip z VIb.                      
Dziękujemy! Czekamy na kolejne!

 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 8 z 22
Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości