Breadcrumbs

Strona startowa

Logowanie

OGŁOSZENIE

Decyzją Ministerstwa Edukacji Narodowej wynikającej z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa
od 12 do 25 marca br.

funkcjonowanie ZSP w Drużbicach zostaje czasowo ograniczone.
12 i 13 marca
(czwartek, piątek) nasza placówka
będzie prowadziła jedynie zajęcia opiekuńcze.
Od poniedziałku, 16 marca wychowankowie nie przychodzą do szkoły
i punktów przedszkolnych.

Autokary szkolne nie będą dowozić uczniów w czwartek i piątek
ani na rekolekcje.
Sekretariat ZSP w Drużbicach pracuje w godz. 7:30 - 14:00.

Komunikat MEN

 

 
Turniej piłki siatkowej

Turniej piłki siatkowej

9 marca odbył się Gminny Turniej Piłki Siatkowej młodzieży do lat 15. Wzięły w nim udział drużyny z SP w Rasach, SP w Wadlewie i SP w Drużbicach. Po zaciętej rywalizacji nasza reprezentacja wywalczyła I miejsce. Zwycięską drużynę tworzyli uczniowie z klasy VIII: Karolina Dobroszczyk, Dominika Jóżkiewicz, Dominika Piestrzyńska, Weronika Trajdos, Antek Buczyński, Miłosz Grzejszczak, Dawid Mazerant, Paweł Miętkiewicz i Dominik Szewczyk.
Gratulujemy!

 
Zostań mistrzem wiedzy o Tadeuszu Kościuszce

Zostań mistrzem wiedzy o Tadeuszu Kościuszce

Bardzo serdecznie zapraszamy uczniów klas szóstych do udziału w konkursie historycznym wiedzy o patronie naszej szkoły Tadeuszu Kościuszce. Konkurs odbędzie się 23 marca i będzie miał formę testu z pytaniami zamkniętymi i otwartymi. Uczestnicy konkursu powinni podczas przygotowań do konkursu zwrócić uwagę na następujące zagadnienia:

Więcej…
 
Mój las

Mój las

Uczennice klasy VIII Anna Famulska, Oliwia Król, Nadia Mikulska, Dominika Piestrzyńska, Karolina Dobroszczyk i Weronika Dziedziczak przystąpiły do udziału w II edycji powiatowego konkursu plastycznego „Mój las”, którego organizatorem jest Nadleśnictwo Bełchatów przy współpracy z Ligą Ochrony Przyrody.

Więcej…
 
Mistrzostwa LZS pow. bełchatowskiego w halowej piłce nożnej

Halowa piłka nożna

4 marca w gminnej hali sportowej w Drużbicach odbyły się Mistrzostwa LZS powiatu bełchatowskiego w halowej piłce nożnej młodzieży do 15 lat. W zawodach uczestniczyło siedem drużyn dziewcząt i chłopców.

Więcej…
 
Inny nie znaczy gorszy

Inny nie znaczy gorszy

Szkoła Podstawowa nr 6 z Gdańska jest organizatorem kolejnego ogólnopolskiego konkursu plastycznego, do którego przystąpili nasi uczniowie. Celem konkursu było zainteresowanie uczniów problematyką etyczną, zwiększenie świadomości na temat tolerancji oraz popularyzacja formy plakatu.

Więcej…
 
Lektura zamknięta w lapbooku

Lektura zamknięta w lapbooku

Na podsumowanie pracy z lekturą „W pustyni i w puszczy” Henryka Sienkiewicza uczniowie klasy Va stworzyli na lekcji języka polskiego lapbooki, czyli „książki na kolanach”. Pracując w niewielkich grupach starali się sekrety lektury przekazać w inny, ciekawy sposób. Jak wykonali swoje zadanie? Zapraszamy do galerii.

 
"Kamienie na szaniec" w lapbookach

Uczniowie klasy VIII zamknęli w lapbookach sekrety lektury „Kamienie na szaniec” Aleksandra Kamińskiego.

 
Urodzinowa kartka dla Lilianki

Urodzinowa kartka dla Lilianki

Uczniowie naszej szkoły włączyli się do ogólnopolskiej akcji Kartka na urodziny Liliany i przygotowali kolorowe kartki z życzeniami dla małej mieszkanki Troszyna (niedaleko Ostrołęki), która dzielnie walczy z guzem mózgu.

Więcej…
 
Kopciuszek w PPM

Kopciuszek w PPM

27 lutego mieliśmy okazję obejrzeć przedstawienie pt.: „Kopciuszek” w wykonaniu firmy muzyczno – teatralnej „PIANO”. Przed przedstawieniem odbyły się zdjęcia w ciekawych strojach.

Więcej…
 
Jan Paweł II papieżem wszystkich ludzi

Jan Paweł II papieżem wszystkich ludzi

Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II we Wrześni  była organizatorem Ogólnopolskiego  Konkursu Plastycznego „JAN PAWEŁ II PAPIEŻEM WSZYSTKICH LUDZI”.

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 10 z 22
Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości