Breadcrumbs

Strona startowa Punkt Przedszkolny 2 Język angielski w przedszkoluJęzyk angielski w przedszkolu

 Język angielski w przedszkolu

„Rain, rain go away, come again another day…”
Naukę języka angielskiego warto zacząć od najmłodszych lat. Dzieci szybko i w naturalny sposób przyswajają nowe słówka i zwroty, co stanowi bazę do dalszej edukacji językowej. Zabawa jest jedną z najważniejszych aktywności okresu dzieciństwa, dlatego nauka języka angielskiego poprzez zabawę jest sposobem na zachęcenie dzieci.

Z tego powodu w przedszkolu postanowiliśmy przyswoić nową tematykę w takiej formie. Przedszkolaki przyniosły na zajęcia języka angielskiego swoje parasole i z radością śpiewały piosenkę o deszczu. Z pewnością wolimy słoneczko, więc maluszki były smutne, kiedy trzymały obrazek i napis „Rain” a radosne, gdy wręczono im napis „Sun”. Na zakończenie zajęć wspólnie zaśpiewaliśmy i zatańczyliśmy do utworu, pt.: „I’m dancing in the rain”.

 

 
Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości