Breadcrumbs

Strona startowa Punkt Przedszkolny 2 Bal karnawałowy w przedszkoluBal karnawałowy w przedszkolu

 Bal karnawałowy

„Guantanamera, przedszkole bawi się teraz”.
Bal karnawałowy to miła atrakcja przepełniona muzyką i zabawą, która dostarcza dzieciom wiele radości. Kolorowe postacie z uśmiechem na twarzach pojawiały się w przedszkolu już od rana. Przedszkolaki z wielką chęcią uczestniczyły we wspólnych zabawach, tańcach i konkursach. Nie obyło się również bez słodkiego poczęstunku dla uczestników balu. Nie zabrakło także kolorowych świateł, balonów, confetti oraz wcześniej wykonanych masek karnawałowych. Wystrój sali zachęcał do uczestnictwa w balu. Tego dnia spędziliśmy czas w miłej atmosferze i zapewne bajkowy nastrój pozostanie w naszej pamięci na długo.

 
Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości