Breadcrumbs

Strona startowa Punkt Przedszkolny 2 Świętujemy walentynki w PP2Świętujemy walentynki w PP2

 Świętujemy walentynki

„Mam serduszko, wielkie serce, spójrz jakie czerwone.
Kogo kocham, kogo lubię, rzucę w jego stronę...”
14 lutego obchodzony jest Dzień Świętego Walentego zwany popularnie walentynkami. Jest to okazja do okazywania sobie uczuć, takich jak: miłość, szacunek, przyjaźń, a także powód do obdarowywania się drobnymi upominkami.

Nasze przedszkolaki obchodziły ten dzień 11 lutego. Dzieci miały okazję uczestniczyć w zabawach muzyczno - ruchowych, dydaktycznych oraz plastycznych. Radosnej atmosferze towarzyszyły walentynkowe akcenty - czerwone stroje oraz korony z serduszkami. Dzieci przygotowały również walentynki dla swych rodziców (serduszka z masy solnej). Uroczystość zakończyła się słodkim poczęstunkiem, a przedszkolaki otrzymały niespodzianki w postaci walentynkowych lizaków.

 

 
Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości