Breadcrumbs

Strona startowa Punkt Przedszkolny 2 Dzień DinozauraDzień Dinozaura

 Dzień Dinozaura

1 marca obchodziliśmy w przedszkolu Dzień Dinozaura, który przypada na 26 lutego. Tematyka związana z dinozaurami jest uwielbiana przez dzieci, a więc maluszki z radością powitały marcowy poniedziałek w naszym przedszkolu.

W tym dniu mogły zobaczyć ogromny model dinozaura, z którym chętnie robiły sobie zdjęcia. Z uwagą słuchały ciekawostek związanych z nimi oraz oglądały książki z barwnymi ilustracjami. Dzieci mogły się wykazać także w wyścigu po jajo dinozaura, pokonując tor przeszkód. Nie zabrakło także piosenek oraz prac plastycznych związanych z tematyką dnia. Na zakończenie zajęć przedszkolaki otrzymały do zabawy pieczątki z sylwetami dinozaurów, które sprawiły im wiele radości.

 

 
Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości