Breadcrumbs

Strona startowa Akcje - programyMIĘDZYNARODOWY DZIEŃ ZIEMI

 Dzień Ziemi

Na świecie Dzień Ziemi obchodzony jest od 1970 roku. Święto Ziemi ma uświadamiać wszystkim ludziom na całym świecie, jak ważne jest dbanie o naszą planetę. W tym roku obchody tego szczególnego dnia odbywają się pod hasłem: „Przywróć naszą Ziemię”.

Więcej…
 
Nie bądź zielony w temacie autyzmu, w kwietniu bądź niebieski!

Nie bądź zielony w temacie autyzmu!

Nasza wiedza o autyzmie jest wciąż za mała, dlatego przez cały kwiecień apelujemy o jej wzbogacanie oraz wspieranie osób z autyzmem i ich bliskich.
W związku z tym, że 2-go kwietnia przypada Światowy Dzień Świadomości Autyzmu, zachęcamy do zjednoczenia się z autystami i ich rodzinami. Załóżmy coś niebieskiego, wykonajmy kompozycję z niebieskich przedmiotów, stwórzmy pracę plastyczną, zróbmy zdjęcie i umieśćmy je w mediach społecznościowych.

Zachęcamy także do obejrzenia krótkiego filmu: LINK, wysłuchania audiobooka: LINK lub przeczytania książek nie tylko dla dzieci: „Czarodziejka”, Joanna M. Chmielewska, „Kosmita”, Roksana Jędrzejewska-Wróbel.

 
Zebraliśmy 210 par skarpetek!

 210 par skarpet

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom klas I-VIII, wychowankom oddziału przedszkolnego i punktów przedszkolnych w Drużbicach oraz Filii w Suchcicach,  rodzicom, a także nauczycielom, którzy wzięli udział w akcji lub zaangażowali się w jej propagowanie. Kolorowe skarpetki już zostały przekazane podopiecznym z Zespołem Downa w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym w Bełchatowie.
W imieniu obdarowanych serdecznie dziękujemy za przyłączenie się do inicjatywy.

 
Nie do pary

 Dzień Kolorowej Skarpetki

Światowy Dzień Zespołu Downa to święto obchodzone corocznie 21 marca. Jego celem jest podniesienie świadomości na temat życia i potrzeb osób z zespołem Downa. Ma ono przypomnieć społeczeństwu, że między nami żyją osoby, które na co dzień zmagają się z poczuciem odrębności i niedopasowania. W ramach solidarności z chorymi na Zespół Downa uczniowie klasy II oraz VI a podjęli „skarpetkowe wyzwanie”,  zakładając kolorowe skarpety, niekoniecznie od pary.

 
Uwaga! Zbieramy skarpetki!

 Podaruj skarpetki

W związku ze zbliżającym się Światowym Dniem Zespołu Downa, zwanym także Dniem Kolorowej Skarpetki, obchodzonym corocznie 21 marca, zapraszamy chętnych uczniów do przyłączenia się do akcji zbierania nowych skarpetek dla podopiecznych Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Bełchatowie.
O szczegółach akcji, trwającej do 22 marca, informacji udzielą wychowawcy klas.

 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 1 z 34
Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości