Breadcrumbs

Strona startowa Punkt Przedszkolny 2Punkt Przedszkolny 2
Dzień Kota w PPM

Dzień Kota

„Miauczy kotek: miau, miau, miau, z dziećmi się przywitać chciał”- tą rymowanką rozpoczęliśmy 20 lutego w naszym przedszkolu „Światowy Dzień Kota”, który tak naprawdę przypada na dzień 17 lutego. Już od rana dzieci kolorowały sylwety różnych kotków oraz przedstawiały swoje maskotki, podśpiewując piosenkę „Kotki dwa”.

Więcej…
 
Dzień Babci i Dziadka w PPM

Dzień Babci i Dziadka

Dziadkowie dają bezwarunkową miłość, dobroć, cierpliwość, poczucie humoru, komfort, lekcje życia oraz co najważniejsze – ciasteczka.
Rudolph Giuliani
19 lutego w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Nasi najważniejsi goście czekali z niecierpliwością na występ swoich pociech.

Więcej…
 
Walentynki w PPM

Walantynki w PPM

W dniu świętego Walentego nic nie może dziać się złego, nikt nie może się dziś złościć, bo dziś nadszedł dzień miłości... Mamy dzisiaj Walentynki święto chłopca i dziewczynki...

14 lutego to wyjątkowy dzień również dla dzieci z Przedszkolnego Punktu Marzeń. Przedszkolaki z zainteresowaniem wysłuchały wiersza oraz zapoznały się z tradycją walentynkową.

Więcej…
 
Bo kabaret śmiesząc - uczy

Bo kabaret śmiesząc - uczy

11 lutego w Przedszkolnym Punkcie Marzeń mieliśmy zaszczyt gościć aktorów łódzkiego teatru „Psikus” z przedstawieniem pt. „Śmiechowisko”. Dzieci z zaciekawieniem oglądały widowisko, przedstawione w formie kabaretu z elementami iluzji.

Więcej…
 
Przedszkolaki i kotka Dorotka

Przedszkolaki i kotka Dorotka

10 lutego przedszkolaki w towarzystwie uczniów klas 0-3 obejrzały przedstawienie teatralne pt. „Kotka Dotka i jej przygody”. Pomimo problemów technicznych przedstawienie się odbyło, a dzieci z ogromnym zainteresowaniem śledziły losy chorego kotka, który szukał pomocy.

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 7 z 12
Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości