Breadcrumbs

Strona startowa Punkt Przedszkolny 2Punkt Przedszkolny 2
Projekt „Książka” w PPM

Projekt

Jeśli chcesz, aby Twoje dzieci były inteligentne – czytaj im bajki. Jeśli chcesz, aby były bardziej inteligentne – czytaj im więcej bajek. – Albert Einstein
W styczniu realizowaliśmy w przedszkolu projekt, którego głównym celem było rozbudzanie zainteresowania książkami.

Więcej…
 
„Woda niezbędna do życia” – warsztaty przyrodnicze w PPM

Warsztaty przyrodnicze

Woda jest niezbędna człowiekowi do życia, bez wody nie można żyć. Takim hasłem rozpoczęliśmy warsztaty w przedszkolu. Dzieci miały okazję wysłuchać ciekawych informacji na temat roli wody w życiu człowieka, jej stanów skupienia. Ponadto zwrócono szczególną uwagę na oszczędzanie wody.

Więcej…
 
Zakończenie ferii - PPM

Zakończenie ferii

24 stycznia, na zakończenie ferii, pojawił się na hali sportowej kolejny „dmuchaniec”, który sprawił wiele radości naszym maluszkom. Przedszkolaki zjeżdżały ze zjeżdżalni z wielką frajdą. Na koniec czekała na nie słodka niespodzianka – uwielbiana przez dzieci wata cukrowa.

 
„Aktywne ferie” i aktywne przedszkolaki z PPM

Aktywne przedszkolaki

Nasze maluszki także skorzystały z aktywnej strefy podczas ferii zimowych – ulubionych „dmuchańców”, z których czerpały ogromną radość. Każdego dnia dzieci wyczekiwały momentu pójścia na halę sportową i świetnie się bawiły. Podskoki, zabawa w piłkach i uśmiechy na twarzach. Było naprawdę wesoło!

 
Zabawa choinkowa – PPM

Zabawa choinkowa

10 stycznia 2020 r.odbyła się w naszej szkole zabawa choinkowa. Przedszkolaki od rana nie mogły się doczekać wyjścia na halę. Największą frajdą dla najmłodszych były same stroje karnawałowe, w których wyglądały przepięknie. Dzieci integrowały się podczas wspólnych tańców, zabaw i konkursów. Jak zawsze najwięcej śmiechu i radości wywołały zabawy z chustą animacyjną, które dzieci uwielbiają.

 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 8 z 12
Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości