Breadcrumbs

Strona startowa Punkt Przedszkolny 2Punkt Przedszkolny 2
Poznajemy zawody – policjant

Poznajemy zawody - policjant

9 stycznia dzieci z punktów przedszkolnych integrowały się z dziećmi z oddziału przedszkolnego przy okazji wizyty Panów policjantów. Nasi goście zapoznali dzieci ze swoim zawodem oraz mundurem, który noszą w swojej codziennej pracy. Tematem przewodnim spotkania były „Bezpieczne ferie zimowe”.

Więcej…
 
Warsztaty gipsowe

Warsztaty gipsowe

8 stycznia odbyły się w naszym przedszkolu warsztaty gipsowe połączone z brokatowymi tatuażami. Dzieci z wielką chęcią przystąpiły do malowania odlewów, rozwijając przy tym zdolności plastyczne oraz sprawność manualną.

Więcej…
 
Poznajemy zawody – leśniczy

Poznajemy zawody - leśniczy

8 stycznia dzieci z punktów przedszkolnych integrowały się z dziećmi z oddziału przedszkolnego przy okazji wizyty pana leśniczego. Dzieci wzbogaciły swoją wiedzę przyrodniczą na temat lasu i jego mieszkańców.

Więcej…
 
Dokarmianie ptaków - PPM

Dokarmianie ptaków

Zima to trudny czas dla ptaków, dlatego powinniśmy dbać, aby miały co jeść. Mimo że za oknem nie widać śniegu, 7 stycznia postanowiliśmy wybrać się do szkolnych karmników. Dzieci przyniosły ziarenka, nasiona i okruszki chleba, którymi nakarmiliśmy ptaki. Uzupełniliśmy wspólnie zapasy w karmnikach zamieszczonych w ogrodzie. Zapewne nasi skrzydlaci przyjaciele będą nam wdzięczni za taką pomoc.

 
Wigilia tuż tuż….

Wigilia tuż tuż...

Święta Bożego Narodzenia to czas pełen radości i ciepła. To czas spełniania marzeń i okazywania sobie wzajemnie miłości. Ze świętami związane są tradycje, a jedną z nich jest dzielenie się opłatkiem przy wigilijnym stole.

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 9 z 12
Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości