Breadcrumbs

Strona startowa Punkt Przedszkolny 2Punkt Przedszkolny 2
Jasełka Bożonarodzeniowe w „Przedszkolnym Punkcie Marzeń”

Jasełka

18 grudnia nasze maluszki miały okazję zaprezentować się na występach z okazji jasełek. Piękne przebrania: Józef, Maryja, aniołeczki, pastuszkowie oraz odpowiednia dekoracja, to wszystko wpłynęło na miłą i świąteczną atmosferę. Dzieci recytowały wierszyki, śpiewały, tańczyły, a po przedstawieniu wręczyły rodzicom własnoręcznie ozdobione pierniczki. Następnie wszyscy mieli okazję zatańczyć z pomponami.

Więcej…
 
(Nie)ekologiczne ozdoby w „Przedszkolnym Punkcie Marzeń”

Nieekologiczne ozdoby

Dzieci z „Przedszkolnego Punktu Marzeń” również zaangażowały się w przygotowanie nieekologicznych ozdób choinkowych. Przedstawiamy pomysłowe ozdoby wykonane przez naszych przedszkolaków - Antosia Rutkowskiego, Laurę Walenciak, Miłosza Michalaka, Natalię Oset i Kacpra Mikułowskiego

 
„Kot w butach” w przedszkolu

Kot w butach

12 grudnia w „Przedszkolnym Punkcie Marzeń” gościliśmy uczniów klasy VI, którzy specjalnie dla naszych przedszkolaków przygotowali wraz z p. Elżbietą Urban interesujące przedstawienie. Wspaniali aktorzy i specjalnie przygotowana scenografia stworzyły atmosferę niczym w teatrze.

Więcej…
 
Poznajemy zawody – spotkanie z górnikiem

Spotkanie z górnikiem

O tym, jak wyjątkowa jest działalność górnika, świadczy nie tylko miejsce jego pracy, ale także strój, który od zawsze wzbudzał szacunek wśród innych ludzi. 9 grudnia mieliśmy okazję spotkać się z górnikiem w naszym przedszkolu. Przybliżył on dzieciom tematykę związaną z jego pracą w kopalni, a także zaprezentował swój górniczy mundur. Dzieci mogły także przymierzyć czapkę z pióropuszem. Dziękujemy Panu górnikowi za wizytę w „Przedszkolnym Punkcie Marzeń”.

 
Warsztaty z klockami LEGO

Warsztaty z klockami LEGO

5 grudnia w naszym przedszkolu pojawiło się bardzo dużo klocków. Budowanie z klocków LEGO połączone było z nabywaniem wiedzy o tematyce świątecznej. Dzieci rozwijały swoją wyobraźnię, bowiem oprócz reniferów i choinek konstruowały przeróżne maszyny, budowle. Czas upłynął bardzo szybko, była to doskonała zabawa dla naszych przedszkolaków.

 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 10 z 12
Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości