Breadcrumbs

Strona startowa Punkt Przedszkolny 2Punkt Przedszkolny 2
Świętujemy walentynki w PP2

 Świętujemy walentynki

„Mam serduszko, wielkie serce, spójrz jakie czerwone.
Kogo kocham, kogo lubię, rzucę w jego stronę...”
14 lutego obchodzony jest Dzień Świętego Walentego zwany popularnie walentynkami. Jest to okazja do okazywania sobie uczuć, takich jak: miłość, szacunek, przyjaźń, a także powód do obdarowywania się drobnymi upominkami.

Więcej…
 
Bal karnawałowy w przedszkolu

 Bal karnawałowy

„Guantanamera, przedszkole bawi się teraz”.
Bal karnawałowy to miła atrakcja przepełniona muzyką i zabawą, która dostarcza dzieciom wiele radości. Kolorowe postacie z uśmiechem na twarzach pojawiały się w przedszkolu już od rana. Przedszkolaki z wielką chęcią uczestniczyły we wspólnych zabawach, tańcach i konkursach. Nie obyło się również bez słodkiego poczęstunku dla uczestników balu. Nie zabrakło także kolorowych świateł, balonów, confetti oraz wcześniej wykonanych masek karnawałowych. Wystrój sali zachęcał do uczestnictwa w balu. Tego dnia spędziliśmy czas w miłej atmosferze i zapewne bajkowy nastrój pozostanie w naszej pamięci na długo.

 
Język angielski w przedszkolu

 Język angielski w przedszkolu

„Rain, rain go away, come again another day…”
Naukę języka angielskiego warto zacząć od najmłodszych lat. Dzieci szybko i w naturalny sposób przyswajają nowe słówka i zwroty, co stanowi bazę do dalszej edukacji językowej. Zabawa jest jedną z najważniejszych aktywności okresu dzieciństwa, dlatego nauka języka angielskiego poprzez zabawę jest sposobem na zachęcenie dzieci.

Więcej…
 
Dzień Babci i Dziadka

 Dzień Babci i Dziadka

„Moja babcia, choć nie młoda – jest naprawdę odlotowa.
Dziadek także nie najmłodszy, ale za to jest najsłodszy.
Babcia z Dziadkiem wiedzcie wszyscy – bardzo, bardzo są mi bliscy.
Kocham Dziadków najgoręcej, całym moim małym sercem.”

Więcej…
 
Wigilia przedszkolna Email

 Wigilia w przedszkolu

17 grudnia to magiczny dzień, w którym panowała ciepła i rodzinna atmosfera. Obchodziliśmy bowiem w tym dniu Wigilię przedszkolną. Od samego rana dzieci szykowały się do tej ważnej chwili, ozdabiając przyniesione przez siebie ciasteczka i śpiewając kolędy.

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 2 z 12
Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości